Більше 30 волонтерів приєдналися до прибирання паркової зони.
Цієї суботи у Центральному парку відбувся масовий екологічний суботник, організований волонтерами проєкту «Чисте місто». Більше 30 небайдужих мешканців різного віку приєдналися до прибирання території, очистивши лісосмугу від сміття та встановивши нові інформаційні стенди про важливість збереження природи. Дякуємо кожному, хто дбає про екологію нашого міста!